Sektörel çözümler

Sektörünüze özel Techsign çözümleri sizi bekliyor!

Finans  sektörü

Regülasyonlara uygun, güvenli ve kullanıcı dostu

Sahtekarlık, kara para aklama, dolandırıcılık gibi suçlara karşı önleminizi alın ve iş süreçlerinizi iyileştirin.
Finans sektöründe siber güvenlik

Finans sektörü dijitalleşmede en sıkı tedbirlere tabi tutulan sektördür. Sektöre sızan kötü niyetli kullanıcılar çok büyük bir kesimi etkileyebilir.

Kimler için uygun?

Bankalar, fintechler, kredi kurumları, fonlar ve diğer aracı kurumlar vs. Techsign'ın çeşitli siber güvenlik önlemlerinden ihtiyaçlarına uygun olanları seçebilir.

Neler sunuyoruz?

- Biyometrik imza ve adli yazılım aracı,
- İş ortaklarınızı tanıma (KYB)
- Yüz doğrulama
- Kimlik kartı doğrulama
- FIDO biyometrik doğrulama
- Çipli kimlik kartı doğrulama

Sağlık  hizmetleri

Modern, güvenli ve iş verimliliği yüksek iş süreçleri

Hastalarınızın bilgi ve izin formlarını dijital olarak yönetin. İş süreçlerinizi iyileştirin ve hastalarınızın kimlik bilgilerini çalınmaya karşı koruyun.

Sağlık sektöründe siber güvenlik

Sağlık sektöründeki tedbirlerin az olması her sene milyonlarca kişinin kişisel verilerinin kötü niyetli kullanıcıların eline geçmesine sebep olmaktadır.

Kimler için uygun?

Techsign'ın kişiye özel çözümleri tek hekimli muayenehanelerden zincir hastanalere, ürün tedarikçilerinden online platformlara kadar sektördeki her birim için uygundur.

Neler sunuyoruz?

- Dijital döküman yönetimi
- Güvenli doküman depolama
- İş ortaklarınızı tanıma (KYB)

Gayrimenkul  sektörü

Kağıtsız, güvenli ve adli geçerliliği yüksek imza süreçleri

Sözleşme süreçlerinizi güvenle ve kolayca kağıtsızlaştırın. Sözleşmelerinizi oluşturun, paylaşın, depolayın ve takip edin.

Gayrimenkul sektöründe güvenlik

Gayrimenkul sektöründe imza süreçleri hem müşteriyi hem firmayı korumak için önemlidir. Ancak kağıt ile yürütülen süreçler hantal, masraflı ve fiziksel kazalara karşı korunmasızdır.

Kimler için uygun?

TechsignDOC firmalara kullandıgı kadar doküman üzerinden anlaşma sundugu için küçük ve orta ölçekli firmalar için de uygun çözümler sunmaktadır.

Neler sunuyoruz?

-TechsignDOC sözleşme yönetimi
- Adli doğrulama yazılımı

Kripto  ve oyun sektörü

Güvenli hesaplar, güvenilir siteler

Kullanıcılarınızın hesabını kötü niyetli kullanıcılardan koruyun. Yaşı tutmayan kullanıcıları sitenizden uzak tutun.
Kripto ve oyun sektöründe siber güvenlik

Kripto sektörünün kullanımı arttıkça bu sektöre yapılan atakların sayısı da sıklaşmaktadır. Kullanıcıların hesabını güvende tutmak için her girişte hesap sahibinin kimliğini etkili ve kullanıcı dostu bir şekilde gerçekleştirmek önemlidir.

Kimler için uygun?

Kripto alım satımı yapan siteler, yaş doğrulamasına ihtiyaç duyan oyun siteleri müşterini uzaktan tanı çözümünün modüllerinden kendilerine uygun olanı seçip rahatlıkla sistemine entegre edebilir.

Neler sunuyoruz?

- Yüz doğrulama
- Kimlik kartı doğrulama
- Yaş testi
- Canlılık testi

E-ticaret  sektörü

Kötü niyetli kullanıcıları tespit eden güvenilir site

Satıcı profillerini yüksek güvenlikle doğrulayın, kötü niyetli kullanıcıların site kullanıcılarını dolandırmasına izin vermeyin.  
E-ticaret sektöründe siber güvenlik

Kimlik bilgilerine yapılan siber saldırılar e-ticaret sitelerinin kimlik numarası üstünden aldığı güvenlik önlemlerinin yetersiz olduğunu göstermiştir. E-ticaret siteleri daha güçlü güvenlik önlemleri almak zorundadır.

Kimler için uygun?

Alıcı ve satıcıyı bir araya getiren platformlar, ikinci el siteleri, vb. basit ama etkili çözümlerle sistemlerini bu tehditlerden koruyabilirler. Ayrıca yüzle ödeme sistemini kurup kullanıcıların hızlı ve güvenli ödeme yapmasını sağlayabilirler.  

Neler sunuyoruz?

- OCR ile kimlik kartından bilgi alma
- Yüz doğrulama
- Kimlik kartı doğrulama
- Yüzle ödeme
- Canlılık ve duygu kontrolü

Perakende  sektörü

Yüz tanımayla hızlı ve güvenli ödeme

Fiziksel kart taşıma gerekliliğini ortadan kaldırın. Yüz tanımayı sisteminize adapte edip, hızlı ve güvenli bir ödeme modeli oluşturun.  
Perakende sektöründe yenilikçi çözümler

Kullanıcı hesabı oluştururken kart bilgilerini yüzden elde edilen biyometrik verilerle eşleştiren sistem, kullanıcılara yüz doğrulama ile ödeme yapma imkanı sunmaktadır.

Kimler için uygun?

Süpermarketler, kafeler, giyim magazaları, benzin istasyonları gibi sirkülasyonun çok olduğu firmalar için idealdir. Ayrıca yüz tanıma ile müşteri sadakat programları inşa etmek kolaydır.

Neler sunuyoruz?

- Yüz doğrulama
- Canlılık
- Duygu kontrolü

Turizm  sektörü

Uçtan uca seyahat deneyimleri

Otel rezervasyonlarından uçuşa, check-in süreçlerinden araç kiralamaya turizm sektörünün her adımında güvenli ve hızlı süreçler yaratın.


Turizm sektöründe güvenlik ve ve verimlilik artışı ihtiyacı

Mevcut güvenlik önlemleri kiralık araçların çalınmasına engel olmada yetersiz kalıyor, pasaport kontrolleri uzun sıralara sebep oluyor, rezervasyon yapılan sitelerden kimlik bilgileri çalınıyor. Tüm bunları engellemek ve iş verimliliğini artırmak basit ve etkili çözümlerle mümkün.

Kimler için uygun?

Oteller, airbnbler, araç kiralama firmaları, havayolu firmaları, turizm acenteleri, otobüs firmaları farklı ürün ve modülleri kullanarak iş süreçlerini iyileştirebilir.

Neler sunuyoruz?

- Dijital döküman yönetimi
- OCR ile kimlik kartı bilgisi elde etme
- Yüz doğrulama
- Yaş testi
- Kimlik kartı doğrulama

Ulaşım  sektörü

Toplu taşımada hızlı ve güvenli ödeme

Fiziksel kart taşıma gerekliliğini ortadan kaldırın. Yüz tanımayı sisteminize adapte edip, hızlı ve güvenli bir ödeme modeli oluşturun.  


Toplu taşımada yüzle ödeme

Toplu taşımada fiziksel kartın yerine geçecek çözümlere geçilmeye başlanmıştır. Ancak bunların hepsi aynı verimle işlememektedir. QR ile ödemenin gerektirdiği internet agı zorunluluğu yüzle ödeme sistemlerinde bulunmaz. Kolay, hızlı ve güvenilirdir.

Kimler için uygun?

Yolcu sirkülasyonun yoğun oldugu metro istasyonları, vapur iskeleleri başta olmak üzere tüm toplu taşıma araçlarına entegre edilebilir.

Neler sunuyoruz?

- Yüzle ödeme

İhtiyacınız olan çözümü gelin,
birlikte bulalım.

Firmanızın sektörüne, büyüklüğüne ve coğrafi bölgesine uygun çözümler için bizimle iletişime geçin.