Pay-by-face yüz ile ödeme

Kredi ve banka kartı taşımadan, SMS onayı beklemeden yüzle ödeme yapın. Data güvenliğini artırın ve zamandan tasarruf edin.
Şifresiz, SMS kodsuz, güvenli ödeme
Çalınamaz biyometrik verilerle ödeme
Fiziksel kart gerekliliğine son
SMS kodu ihtiyacına son
Hızlı ve güvenli
Ulaşım, seyahat, finans, perakende ve bir çok farklı sektörde kullanım
Yüz ile ödeme toplu taşımadan araba kiralamaya, internet alışverişinden check in süreçlerine, süper marketlerden kafelere kadar bir çok farklı alanda kullanılabilir. Zaman verimliliği sağlar.

Sık sorulan sorular

Yüzle ödeme nasıl çalışır?

Kullanıcı hesabını oluştururken kredi kartı numarası, telefon numarası, email adresi gibi bilgilerin yanı sıra sisteme yüzünü de tanıtır. Ödeme esnasında kullanıcı sisteme yüzünü tanıttığında ödeme otomatik olarak tanımlanmış kartlardan gerçekleşir.

QR kod ile yüzle ödeme arasında kullanım kolaylığı açısından ne fark var?

QR kod kullanımı için kullanıcının aktif bir internet bağlantısı olması gerekir. Bu sebeple baglantının zayıf olduğu yerlerde ödeme yapmak zorlayıcı olabilir. Yüzle ödemede ise kullanıcının bağlantısına ihityaç yoktur.

Fotoğrafımı kullanarak benim adıma ödeme yapılabilir mi?

Hayır. Yüzle ödeme sistemlerinde yüz tanımanın yanı sıra canlılık da test edilir. Fotografınız ya da videonuz ile ödeme yapılmaya çalışıldığında sistem bunu tespit eder ve engeller.

Biyometrik verilerim nerede saklanır? Güvenliği nasıl sağlanır?

Techsign yüzle ödeme sisteminde yüzünüzün tamamı değil, yüzden üretilen veriler işlem yapmak üzere saklanır. Bu veriler yerel sunucularda algoritmik olarak değistirilerek depolanır. Bu veriler içerisinden başka bir yerde kullanılabilecek bir biyometrik veri çıkarmak mümkün değildir.

İhtiyacınız olan çözümü gelin,
birlikte bulalım.

Firmanızın sektörüne, büyüklüğüne ve coğrafi bölgesine uygun çözümler için bizimle iletişime geçin.